The Elite Suite II Downtown Ac & Garage Parking

  • 72 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

З The Elite Suite II Downtown Ac & Garage Parking Bratislava можна легко дістатися до таких туристичних об'єктів, як Galeria 19, за 5 хвилини пішки. Апартаменти розташовані всього за 1.3 км від залізничного вокзалу Головний Братислави та на відстані 5 хвилин пішої прогулянки від автовокзалу Ondrejsky cintorin.

Для більшого комфорту в помешканні є окремий туалет. Крім того, ви можете користуватися феном, які надаються у ванній кімнаті.

The Elite Suite II Downtown Ac & Garage Parking пропонують гостям повністю обладнану кухню для самостійного приготування їжі, а також обідню зону, де можна насолодитися їжею.

Стара ратуша розташований лише за 1 км, а Братиславський град - всього за 1.8 км від апартаментів. The Elite Suite II Downtown Ac & Garage Parking розташовані у районі Stare Mesto. Блакитна Церква знаходиться на близькій відстані від помешкання. "Братислава" імені Штефаника знаходиться всього в 15 хвилинах їзди від апартаментів.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near The Elite Suite II Downtown Ac & Garage Parking Братислава
Skau Dunajska 58A Apt3
Ціна лише для моб. пристроїв

Skau Dunajska 58A Apt3

0 м від помешкання
USD 116 USD 104
за ніч
The Elite Suite Downtown A/C & Garage Parking
Ціна лише для моб. пристроїв

The Elite Suite Downtown A/C & Garage Parking

9.6
Чудово 169 відгуків
0 м від помешкання
USD 188 USD 169
за ніч
Skau 1 Old Town Family & Business Apartment Free Parking
Ціна лише для моб. пристроїв

Skau 1 Old Town Family & Business Apartment Free Parking

0 м від помешкання
USD 192 USD 173
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    "Братислава" імені Штефаника
    10 км

    Залізничні вокзали

    Bratislava Main Station
    1.7 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка на території
    • Послуга паркування

    Послуги на території

    • Цілодобова охорона
    • Магазини/ комерційні послуги

    Харчування

    • Їдальня на свіжому повітрі

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    Відпочинок

    • Тераса

    Для людей с обмеженими можливостями

    • Парковка для людей з інвалідністю

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Звукоізольовані номери
    • Зона відпочинку
    • Тераса
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Номери для алергіків
    • Ліфт
    • Вогнегасники
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: з 01:00 до 11:00
    Часті питання
    • У The Elite Suite II Downtown Ac & Garage Parking можна розмістити домашніх тварин?
      У The Elite Suite II Downtown Ac & Garage Parking не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У квартирі The Elite Suite II Downtown Ac & Garage Parking є кухня?
      В квартирі The Elite Suite II Downtown Ac & Garage Parking гості зможуть скористатися повністю обладнаною кухнею з електрочайником, посудомийною машиною і духовкою.
    • Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Головний Братислави розташований на близькій відстані від цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    "Братислава" імені Штефаника
    10 км

    Залізничні вокзали

    Bratislava Main Station
    1.7 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    The Elite Suite II Downtown Ac & Garage Parking Братислава

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити